Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Hizmetler
Estetik Diş Hekimliği
Günümüzde diş hekimlerinin işi sadece ağrıyan, çürüyen dişlerin tedavisini yapmak değil, dişlere ayrıca estetik bir görünüm kazandırmaktır.
 
tümü »
 
Diş Beyazlatma
Diş Beyazlatma işlemi, dişin yapısında doğuştan bulunan veya sonradan katılan renklendirici maddelerin özel jellerin yardımıyla yok edilmesidir.
 
tümü »
 
 
Diş Lamine
Diş lamine ya da lamina, görünüşünüzü olumsuz yönde etkileyen bir çok diş bozukluklarında uygulanabilen kozmetik bir çözümdür.
 
tümü »
 
Diş Zirkonyum
Diş Zirkonyum, kırık, çürük, eğri veya eksik dişlerin tedavisi amacı ile hem görüntü hem fonksiyon sağlamak amacı ile yapılmaktadır.
 
tümü »
 
 
Porselen Kaplama
Porselen Kaplamalar çok ince tabakalardır ve dişin ön kısmına direk olarak yapıştırılırlar.
 
tümü »
 
Diş İmplantı
Diş implantı, diş çürüğü ya da darbe sonrası kaybedilen dişlerin yerine titanyumdan üretilmiş yapay diş köklerinin çene kemiğine monte edilmesi işlemidir.
 
tümü »
 
 
Çocuk Diş Hekimliği
Süt dişleri normal dişlere oranla daha çok organik madde içerirler, bu nedenle çürümeye daha yatkınlardır, daha kolay ve hızlı çürürler.
 
tümü »
 
Kanal Tedavisi
Kanal tedavisi, herhangi bir sebeple pulpası (dişi besleyen sinir ve damar topluluğu) kısmen veya tamamen hasar görmüş bir dişin hasarlı pulpasının çıkartılıp, pulpanın bulunduğu kanalların temizlenmesi ve dişin ağızda kalmasını sürdürecek şekilde doldurulmasını içeren kombine bir tedavidir.
 
tümü »
 
 
Diş Çekimi
Diş çekimi koruyucu tedavi yöntemlerine cevap vermeyen ve son çare olarak ağızdan uzaklaştırılmasına karar verilen dişlere uygulanan bir tedavi yöntemidir.
 
tümü »
 
Ortodonti
Ortodonti temel olarak dişlerin hareketini sağlayıp dişlere ait düzensizliklerin yanı sıra yüz ve çene iskeletine ait uyumsuzlukların teşhis ve tedavilerini amaçlayan bir diş hekimliğinin uzmanlık gerektiren bölümüdür.
 
tümü »
 
 
 
  ADRES: İstiklal Mah. Çark Cad. Çavdar Plaza No: 245/106 Serdivan /Sakarya
TELEFON: 0 264 2720012
GSM: 0 544 5345154
E-POSTA: bilgi@sakaryadis.net